Hely: USA

Tevékenységi terület: PLC-programozás

Foglalkoztatás: Teljes munkaidő

Szerződés: Határozatlan idejű

Utazás: 75 %-ig

Az Ön feladatai:

Mint PLC – programozó Ön részt vesz elektrotechnikai projektekben. Fő feladata termékeink programfunkcióinak megtervezése és programozása; az egyes gépektől egészen a komplett, teljesen automatizált csomagolórendszerekig. Folyamatosan nyomon követi a futó projekteket, a műszaki tanácsadástól az ügyfél telephelyén történő sikeres üzembe helyezésig.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki / automatizálási szakon szerzett diploma / műszaki informatikus végzettség
  • Legalább alapszintű PLC programozói gyakorlati ismeretek
  • Siemens PLC ismeret előnyt jelent
  • Automatizálásban töltött releváns munkatapasztalat előnyt jelent
  • Külföldi utazási és beüzemelési hajlandóság
  • Rendszerszemlélet
  • Önállóság, magabiztosság és céltudatosság
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • Csapatszellem

Amit kínálunk

  • Nemzetközi karrierépítési lehetőség
  • Személyiségének megfelelő feladatkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Innovatív és nemzetközi munkahelyi légkör
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is működő Kulturális Értékek
  • Teljesítmény-orinetált bérezési és juttatási rendszer
  • Folyamatos továbbképzéshez nyújtott támogatás

Kezdje a karrierjét az MSK-nál.

Várjuk online jelentkezését (kérjük adja meg a fizetési elvárásait és a munkábaállás legkorábbi kezdő időpontját is).