Foglalkoztatás: teljes munkaidő

Szerződés: határozatlan idejű

Utazási hajlandóság: megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • Cégvezetésünk operatív és stratégiai támogatása minden tevékenységi területen
  • Projektek saját felelősségi körben való kivitelezése és a belső eljárások és folyamatok nyomon követése
  • Reporting és döntéselőkészítő anyagok kidolgozása
  • Belső struktúrák és folyamatok optimalizálása
  • Megbeszélések és konferenciák szervezése, előkészítése és utómunka, ami magában foglalja prezentációk készítését és jegyzőkönyvvezetést is
  • Házon belüli és külsős rendezvények szervezésének irányítása
  • Telephelyeken átívelő együttműködés a cégcsoporton belül

Az Ön profilja:

  • Jogi, gazdasági vagy HR szakirányú felsőfokú végzettség
  • Releváns munkakörben szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs készség magyar és angol/német nyelven, szóban és írásban egyaránt
  • Német nyelvterületen szerzett interkulturális tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vevőorientált és vállalatközpontú szemlélet és cselekvés
  • Gyors helyzetfelismerés, proaktivitás
  • Megbízhatóság és lojalitás
  • Magas minőségi igény

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Egy olyan pozíció, amely igazodik a képességeihez és adottságaihoz
  • Aktív szerepvállalás és továbbfejlődési lehetőség
  • Innovatív és nemzetközi munkakörnyezet
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is képviselt Kulturális Értékek
  • Teljesítményhez igazodó bérezés
  • Továbbképzéshez nyújtott támogatás