Foglalkoztatás: teljes munkaidő

Szerződés: határozatlan idejű

Utazási hajlandóság: megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • Projektfelelősség az egyedi gépek megtervezésétől kezdve a teljesen automatizált csomagoló berendezésekig
  • A projektek nyomon követése a műszaki tanácsadástól, a műszaki beszerzések tervezésén keresztül, az ügyfél telephelyén történő sikeres üzembe helyezéséig

Az Ön profilja:

  • Villamosmérnöki szakon szerzett diploma (automatizálási/folyamatirányítási szakirány előny), vagy elektrotechnikusi, villamos mesteri szakoklevél
  • CAE-vel kapcsolatos (E-PLAN tapasztalat), műszaki beszerzési tapasztalat előnyt jelent
  • Gépi irányelvekkel és gépész-specifikus biztonságtechnikával kapcsolatos ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvismeret előnyt jelent
  • Termelő vállalatnál, azonos területen szerzett, szakmai gyakorlat előnyt jelent
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Rendszerszemlélet, strukturált gondolkodásmód
  • Önállóság, magabiztosság és céltudatosság

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Egy olyan pozíció, amely igazodik a képességeihez és adottságaihoz
  • Aktív szerepvállalás és továbbfejlődési lehetőség
  • Innovatív és nemzetközi munkakörnyezet
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is képviselt Kulturális Értékek
  • Teljesítményhez igazodó bérezés
  • Továbbképzéshez nyújtott támogatás
  • Fiatal, motivált csapat, pozitív munkahelyi légkör