Foglalkoztatás: teljes munkaidő

Szerződés: határozatlan idejű

Utazási hajlandóság: megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • A forgácsoló üzem operatív irányítása és stratégiai vezetése
  • A termelési terv megvalósítása a minőségi előírások betartása mellett
  • A rendelkezésre álló erőforrások termelési terv szerinti ütemezése és tervezése
  • A termelésen dolgozók vezetése és fejlesztése, napi munkájuk megtervezése és koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel (mérnökség, gyártás-tervezés, gyártás-előkészítés és szerelde)
  • Az alkatrészgyártás menedzserének tájékoztatása a munka menetéről

Az Ön profilja:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Több éves, termelő vállalatnál szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny).
  • Erős szervezői és irányító készség
  • CAD rendszerek ismerete előny
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria juttatásokkal (egészséges étkezés, sport és pihenés) és utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra : tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése