Foglalkoztatás: teljes munkaidő

Szerződés: határozatlan idejű

Utazási hajlandóság: megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • A megbízások tárgyát képező részletes tervek megszerkesztése, amelyek a szerződés megkötését követően a gyártás alapját fogják képezni
  • 3D tervezőprogram segítségével teljes berendezések fejlesztése és megtervezése, illetve a szerkezeti részegységek alapján testreszabott megoldások létrehozása, a hatékonyság és a gazdaságosság, mint elsődleges szempontok figyelembevételével
  • Cégünk géptervezői részlegén Ön átgondoltan használja kreativitását és innovációs kapacitását a géptípus optimalizálás és prototípus fejlesztés területén

Az Ön profilja:

  • Gépészmérnöki végzettség (Dipl./Msc./Bsc. elsősorban géptervező, szerszámgéptervező, gépgyártástechnológia), államilag elismert technikusi minősítés vagy azzal egyenértékű képzettség
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat a gépészeti tervezés területén, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • CAD rendszerek alapos ismerete, különös tekintettel az AutoCAD és Inventor programokra
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, lehetőleg ERP rendszer ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Rugalmasság, flexibilitás és kifejezetten gyakorlatias gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Egy olyan pozíció, amely igazodik a képességeihez és adottságaihoz
  • Aktív szerepvállalás és továbbfejlődési lehetőség
  • Innovatív és nemzetközi munkakörnyezet
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is képviselt Kulturális Értékek
  • Teljesítményhez igazodó bérezés
  • Továbbképzéshez nyújtott támogatás
  • Fiatal csapat