Foglalkoztatás: teljes munkaidő

Szerződés: határozatlan idejű

Utazási hajlandóság: megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • A vállalat által gyártott gépek részletes megtervezése 3D tervező program segítségével
  • Testreszabott részegységek megtervezése az ügyfél igények, a praktikum és a költséghatékonyság figyelembe vételével
  • Prototípusok fejlesztésében való részvétel, azok optimalizálása

Az Ön profilja:

  • Felsőfokú gépészmérnöki (géptervező, gyártástechnológia) vagy államilag elismert technikusi vagy azzal egyenértékű végzettség
  • 2-3 év releváns tapasztalat gépészeti tervezés területén, de pályakezdőket is várunk
  • CAD rendszerek alapos ismerete (AutoCAD és Inventor)
  • MS Office felhasználói szintű és ERP rendszer ismerete
  • Angol és/vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Gyakorlatiasság, precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria juttatásokkal (egészséges étkezés, sport és pihenés) és utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra : tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése