Foglalkoztatás: teljes munkaidő

Szerződés: határozatlan idejű

Utazási hajlandóság: megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • A Cégvezetés és a Tulajdonosok támogatása a sokszínű napi tevékenység során, adminisztratív és szervezési feladatok
  • Idegennyelvi levelezés lebonyolítása, ami magában foglalja írásbeli fordítások készítését és a megbeszéléseken való tolmácsolási feladatok ellátását is
  • Házon belüli és külsős időpontok tervezése, nyomon követése, koordinálása
  • Megbeszélések és konferenciák tervezése és szervezése
  • Részvétel nemzetközi szakkiállítások szervezésében és lebonyolításában
  • Általános titkársági feladatok

Az Ön profilja:

  • Idegennyelvi szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 – 2 éves, vezető mellett - lehetőleg nemzetközi termelő cégnél - szerzett asszisztensi gyakorlat
  • Német nyelvterületen szerzett interkulturális tapasztalat előnyt jelent
  • Kitűnő kommunikációs készség magyar és angol/német nyelven, szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság, felelősségtudat, lojalitás
  • Precíz, alapos munkavégzés, nagyfokú rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Egy olyan pozíció, amely igazodik a képességeihez és adottságaihoz
  • Aktív szerepvállalás és továbbfejlődési lehetőség
  • Innovatív és nemzetközi munkakörnyezet
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is képviselt Kulturális Értékek
  • Teljesítményhez igazodó bérezés
  • Továbbképzéshez nyújtott támogatás