Foglalkoztatás: teljes munkaidő

Szerződés: határozatlan idejű

Utazási hajlandóság: megegyezés szerint

Feladatok:

  • Vállalatirányítási és termeléstámogató rendszerek működtetése és karbantartása
  • A telephelyen működő szerverpark és hálózati infrastruktúra üzemeltetése, karbantartása és dokumentálása
  • Az irodai és termelési környezet dolgozóinak első szintű támogatása
  • IT folyamatok dokumentálása, javaslattételek a költséghatékony fejlesztésekre

Az Ön profilja:

  • Minimum középfokú, szakirányú informatikai (lehetőleg gazdasági vagy mérnök-informatikus) végzettség
  • Windows Server 2008/2012 rendszer ismerete
  • WAN, LAN, DHCP, DNS, Firewall és Active Directory ismerete
  • IP hálózati ismeretek
  • Termelő vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előny
  • Programozási ismeretek (C#, PHP, MS SQL)
  • Rendszerszemlélet, pontosság
  • Angol és/vagy német nyelvtudás (társalgási szinten)
  • Vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatos tapasztalat előny
  • SQL rendszerekkel és jelentésekkel kapcsolatos tapasztalat előny
  • CAD, CAM rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria juttatásokkal (egészséges étkezés, sport és pihenés) és utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra : tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen on-line a www.msk.hu – n keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.