Foglalkoztatás: teljes munkaidő

Szerződés: határozatlan idejű

Utazási hajlandóság: megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • KAIZEN workshopok megszervezése és lebonyolítása
  • Folyamatos fejlesztési rendszer aktív támogatása
  • LEAN tréningek és megújító tréningek megszervezése, moderálása
  • Társosztályokkal való együttműködés összehangolása a minőség javítása és az elért eredmények megtartásának érdekében
  • Termelési folyamatok fejlesztési javaslatainak kidolgozása

Az Ön profilja:

  • Műszaki középfokú végzettség
  • LEAN alapismeretek
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Jó elemző és kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés, magabiztosság, rugalmasság és eredményorientáltság

Előnyt jelent:

  • Műszaki Főiskolai / Egyetemi diploma
  • Six Sigma Green vagy Black Belt minősítés
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Adatbázis kezelési / SQL ismeretek

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Egy olyan pozíció, amely igazodik a képességeihez és adottságaihoz
  • Aktív szerepvállalás és továbbfejlődési lehetőség
  • Innovatív és nemzetközi munkakörnyezet
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is képviselt Kulturális Értékek
  • Teljesítményhez igazodó bérezés
  • Továbbképzéshez nyújtott támogatás