Foglalkoztatás: teljes munkaidő

Szerződés: határozatlan idejű

Utazási hajlandóság: megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

    • A gyártott alkatrészek műszaki rajz szerinti mérőeszközös és vizuális ellenőrzése
    • Az Acélszerkezeti Üzem által feldolgozandó beérkező nyersanyag és a Szerelde által használandó kereskedelmi áru ellenőrzése
    • Korrekciós mérések kezdeményezése és ezek gyakorlati átültetésében való részvétel
    • A mérésekkel kapcsolatos jegyzőkönyvek és feljegyzések rögzítése
    • A mérőeszközök hitelesítésének felügyelete és lebonyolítása
    • Belső panaszok kezelése (az Alkatrészgyártás szervezeti egységei és a Szerelde között)
    • Konstruktív együttműködés az érintett vállalati társterületekkel

    Az Ön profilja:

      • Szakirányú végzettség (fémipari vagy más műszaki területen, pl. hegesztő, lakatos, gépész, stb.)
      • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent
      • Műszaki rajzolvasási készség
      • Önálló, megbízható, rugalmas, pontos, csapatjátékos
      • Forgácsolási és acélszerkezet-építési technológiák ismerete előny
      • Alapszintű LEAN ismeretek előnyt jelentenek
      • Társalgási szintű angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)

      Amit kínálunk:

      • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és jövő orientált családi vállalatnál
      • Innovatív, nemzetközi környezet csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
      • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezés, cafeteria juttatások (egészséges étkezés, sport, pihenés) utazási támogatással kiegészítve
      • Személyre szabott nemzetközi karrier építésének lehetősége, továbbképzés támogatása
      • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése