Foglalkoztatás: teljes munkaidő

Szerződés: határozatlan idejű

Utazási hajlandóság: megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • Részvétel a számviteli szakemberekkel együtt a folyamatok ellenőrzésében és elemzésében
  • Standard pénzügyi heti, havi elemzések készítése
  • Kapcsolattartás a társaság többi szakterületének munkatársaival, havi költségellenőrzési folyamatok működtetése
  • Részvétel az éves üzleti és pénzforgalmi terv elkészítésében, ezzel kapcsolatos beszámolók összeállításában
  • Ad hoc elemzések, riportok készítése a felelős vezetővel egyeztetve

Az Ön profilja:

  • Gazdasági szakirányú felsőfokú végzettség
  • Angol és / vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Termelő vállalatnál szerzett gyakorlati tapasztalat előnyt jelent
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret előnyt jelent
  • Precíz, alapos munkavégzés, analitikus, rendszerető személyiség
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Nagyfokú rugalmasság, stressztűrő képesség

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Egy olyan pozíció, amely igazodik a képességeihez és adottságaihoz
  • Aktív szerepvállalás és továbbfejlődési lehetőség
  • Innovatív és nemzetközi munkakörnyezet
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is képviselt kulturális értékek
  • Teljesítményhez igazodó bérezés
  • Továbbképzéshez nyújtott támogatás