Foglalkoztatás: teljes munkaidő

Szerződés: határozatlan idejű

Utazási hajlandóság: megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • A toborzási folyamat felelős irányítása a vállalat minden tevékenységi területén megüresedett érdemi pozíció betöltésének érdekében
  • Álláshirdetések megfogalmazása és megjelentetése a legmodernebb tool-ok alkalmazásával
  • A jelöltek aktív támogatása a teljes kiválasztási folyamat során, az első kapcsolatfelvételtől a munkaszerződés megkötéséig
  • Telefonos interjúk és felvételi elbeszélgetések lebonyolítása
  • Szoros együttműködés a Cég- és a személyzeti vezetéssel
  • Aktív részvétel a pályáztatási csatornáink és - módszereink továbbfejlesztésében
  • Projektek és feladatok gyakorlati átültetése Employer Branding, Talent Relationship Management és állásbörzék témakörében

Az Ön profilja:

  • HR szakirányú vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • 3-5 éves közepes méretű termelő vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Hatályos munkaügyi jogszabályok és egyéb munkajogi szabályzatok és standardok átfogó ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret (német nyelvismeret előnyt jelent)
  • Proaktív gondolkodásmód és rugalmasság
  • Jó kommunikációs-, prezentációs- és szervezőkészség
  • Priorizálás képessége, kiemelkedő szintű időmenedzsment
  • Team Player, de önálló és hatékony munkavégzési képesség is
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Egy olyan pozíció, amely igazodik a képességeihez és adottságaihoz
  • Aktív szerepvállalás és továbbfejlődési lehetőség
  • Innovatív és nemzetközi munkakörnyezet
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is képviselt Kulturális Értékek
  • Teljesítményhez igazodó bérezés
  • Továbbképzéshez nyújtott támogatás

Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük adja meg a bérigényét és munkába állás lehetséges kezdő időpontját is).