Foglalkoztatás: teljes munkaidő

Szerződés: határozatlan idejű

Utazási hajlandóság: megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • LEAN veszteségek feltárása és megszűntetése az Alkatrészgyártás területén (NC-CNC forgácsoló üzem, acélszerkezeti üzem)
  • Átállási idők csökkentése
  • Komplex alkatrészek gyárthatósági vizsgálata
  • Termelési folyamatok fejlesztése, átfutási idők csökkentése
  • Folyamatleírások, dokumentációk készítése
  • KAIZEN workshopok megszervezése, megtartása
  • Belső, megerősítő LEAN tréningek megszervezése és megtartása
  • Együttműködés társosztályokkal a minőség javításának és az elért eredmények fenntartásának érdekében

Az Ön profilja:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • LEAN minősítés vagy végzettség előnyt jelent
  • Előny legalább 3 év termelő vállalatnál, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • LEAN eszközök és eljárások ismerete
  • Folyamat-vizualizációs eszközök ismerete
  • Önállóság, magabiztosság, rugalmasság, eredményorientáltság
  • Jó kommunikációs készség
  • Minőségtudatosság

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Egy olyan pozíció, amely igazodik a képességeihez és adottságaihoz
  • Aktív szerepvállalás és továbbfejlődési lehetőség
  • Innovatív és nemzetközi munkakörnyezet
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is képviselt Kulturális Értékek
  • Teljesítményhez igazodó bérezés
  • Továbbképzéshez nyújtott támogatás