PDM törzsadatkezelő mérnök

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Felelős a standardizált mérnöki alapadatkezelés bevezetéséért a cégcsoporton belül
  • Karbantartja, harmonizálja és migrálja az ERP és PDM rendszerek törzsadatait
  • Azonosítja a különféle adatforrásokat és rendszer interfészeket biztosítva a törzsadatok minőségét
  • Felelős az ECN (Engineering Change Notice) folyamatért, beleértve a rajz/modell frissítését és a változások nyomonkövetését
  • Támogatja a rendszerintegrációs- és felhasználói teszteket
  • Kiemelt kapcsolattartó a felhasználók és a szolgáltatók között
  • Meghatározza és dokumentálja a standard folyamatokat, eljárásokat és betanítási útmutatókat a kulcsfelhasználók támogatásával
  • Együttműködik a Mérnökséggel és az IT osztályokkal

  • Rendszeradminisztrációs, rendszerinformatikai, illetve gépészmérnöki területek egyikén szerzett végzettség, vagy más egyenértékű, hosszú távú gyakorlati tapasztalat
  • Határozott folyamat- és rendszerszemlélet, kiemelten a PDM, PLM és gyártás területén
  • Jártasság törzsadatok kezelésében és feldolgozásában, valamint szabályrendszerek létrehozásában
  • Kiemelkedő informatikai ismeretek és képes komplex IT rendszerek használatára
  • SQL ismeretek előnyt jelentenek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria juttatásokkal (egészséges étkezés, sport és pihenés) és utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Vegye fel velünk a kapcsolatot!

Specialistáink szívesen állnak rendelkezésére.