Karbantartási csoportvezető

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Az alkatrészgyártásban használt mechanikus / elektromos gépek karbantartása
  • A karbantartást végző munkatársak szakmai irányítása
  • Gépek, szerszámok meghibásodása esetén azonnali intézkedés
  • A gépek / berendezések üzemmenetének figyelése és ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzem egyéb részlegeivel
  • Nyilvántartások, karbantartási jegyzőkönyvek vezetése

Az Ön képesítése:

  • Gépszerelő vagy mechatronikus végzettség
  • Hasonló területen szerzett jó szakmai tapasztalat
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek működésében szerzett tapasztalat
  • Pontos, preciz, önálló és igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság, és együttműködő készség, csapatszellem
  • Angol / német nyelvismeret előnyt jelent

    Amit ajánlunk:

    • Teljesítményorientált bérezés, teljesítmény bónuszok
    • Támogatott egészséges étkezés, családi rendezvények, a munkáltató által támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness és gyógyfürdőben
    • Útiköltség hozzájárulás, biztosított munkaruha
    • Stabil vállalat, stabil munkahely
    • Fiatalos légkör a tapasztalat megbecsülésével
    • Korszerű géppark és munkaeszközök

    Vegye fel velünk a kapcsolatot!

    Specialistáink szívesen állnak rendelkezésére.