Állásajánlatok

Adminisztrátor / Utazásszervező

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: alkalmanként

Az Ön feladatai:

Ön felelősséggel tartozik a külföldi telepítésekhez, beüzemelésekhez, szervizes és garanciális bevetésekhez kapcsolódó utazások teljeskörű megszervezéséért (repülőjegy, szükség esetén vízum, transzfer, hotel, bérautó, biztosítás). A felmerülő dokumentációt elkészíti a kiküldetéseket követően, ellenőrzi a számlákat.

Az Ön képesítése:

  • Gazdasági vagy pénzügyi végzettség,
  • B kategóriás járművezetői engedély és vezetési tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás napi szintű alkalmazása szóban és írásban egyaránt, kommunikációs szintű német nyelvtudás előnyt jelent, de nem elvárás
  • Magabiztos MS Office ismeretek,
  • Önálló, hatékony munkavégzés, újszerű ötletek, nyitottság az új információk gyors befogadására,
  • Proaktivitás, gyors helyzetfelismerés,
  • Priorizálás képessége, jó időmenedzsment,
  • Utazások szervezése,
  • Flexibilitás ad-hoc utazások szervezésére, akár munkaidő után is,
  • Felelősségteljes döntési képesség, viselkedésmód,
  • Helyzetfüggő vezetési ismeretek alkalmazásának képessége,
  • Más kultúrkörből érkező emberekkel való hatékony együttműködésben szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • Felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet
  • Karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül
  • Fiatal, motivált csapat, erős csapatszellem
  • Pozitív, támogató vállalati légkör
  • Cafeteria rendszer (lakhatási támogatás, étkezési hozzájárulás)
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is működő Kulturális Értékek

Vegye fel velünk a kapcsolatot!

Specialistáink szívesen állnak rendelkezésére.