Beszerzési csoportvezető

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • A beszerzési csoport munkájának napi operatív irányítása
  • A stratégiai döntési folyamatokban való aktív részvétel, a zavartalan információ áramlás biztosítása
  • Stratégia beszállítókkal való aktív kapcsolattartás, beszerzési tárgyalások vezetése
  • A gyártáshoz szükséges anyagok határidőben való rendelkezésre állásának biztosítása, a projektek folyamatos nyomon követése
  • A beszállítások határidejével, mennyiségével kapcsolatos problémák kezelésében való aktív részévétel
  • Számla-ellenőrzés/jogosítás
  • Rendszeres beszámolók, statisztikák készítése a Cégvezetés felé
  • A Cégcsoport nemzetközi szereplőivel és a nyírbátori társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Kooperációs folyamatban való aktív részvétel

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/logisztikai/műszaki területen)
  • Termelő vállalatnál, azonos területen szerzett kiváló szakmai tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Komplex gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Gyors, pontos, igényes munkavégzés
  • Vezetői készségek, csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs készség, jó érdekérvényesítő képesség
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban egyaránt

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és jövő orientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezés, cafeteria juttatások (egészséges étkezés, sport, pihenés) utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrier építésének lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Vegye fel velünk a kapcsolatot!

Specialistáink szívesen állnak rendelkezésére.