Adatbázis elemző

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Aktív szerepet játszik az új informatikai megoldások előkészítésével, konfigurálásával és üzembe helyezésével kapcsolatos projektmunkában
  • Aktív szerepet játszik a törzsadatok előkészítésében és az adatok migrálásában
  • Támogatja az egyes osztályokat ad-hoc vagy standard riportok létrehozásával, tömeges adatfeltöltéssel vagy a meglévő adatok frissítésével
  • Felelős a lehetséges felhasználások folyamatos elemzéséért és optimalizálásáért.
  • Funkcionális és adatteszteket végez, elemzi a hibákat és problémákat, első és második szintű támogatást nyújt és felhasználói képzéseket tart
  • Felelős az egyes informatikai rendszerekhez kapcsolódó rendszerinterfészek felügyeletéért és karbantartásáért, folyamatdokumentációkat hoz létre

  • Informatikai (ERP szakirány) vagy Gazdasági Informatikus  vagy ezzel egyenértékű felsőfokú végzettség és tapasztalat
  • Alapos SQL tudás és gyakorlati tapasztalat, Qlik Sense ismerete előny
  • Az ERP-rendszerekkel való interakciók jó ismerete
  • Programozási tudás (PHP) előny
  • Az üzleti folyamatok ismerete
  • Tapasztalat a szoftverprojektek megvalósításában
  • Képesség, hogy strukturált módon, valamint megoldásorientált és lelkiismeretes munkamódszerrel végezze munkáját
  • Nagyon jó magyar és angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és jövő orientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezés, cafeteria juttatások (egészséges étkezés, sport, pihenés) utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrier építésének lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Vegye fel velünk a kapcsolatot!

Specialistáink szívesen állnak rendelkezésére.