Magyarország (Nyírbátor) gyáregységünk számára Önt keressük az alábbi pozícióba
EHS koordinátor

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
Határozatlan

Utazás:
Alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Aktuális munkavédelmi jogszabályok alapos és naprakész ismerete;
  • Munkaterületek biztonságának fenntartása és ellenőrzése munkavédelmi és munkabiztonsági szempontok alapján;
  • Vállalati alapszabály előírások felügyelete, azok betartásának ellenőrzése, belső szabályozók kidolgozásában részvétel;
  • Munkavállalók  munkavédelmi oktatásainak megtartása, oktatási anyagok készítése, felülvizsgálata
  • Esetleges hiányosságok feltárása és megszüntetése, megelőző intézkedések megtétele, fejlesztésekben EHS szerepvállalás;
  • Közreműködés üzembe helyezést megelőző munkavédelmi szempontú vizsgálatok elvégzésében;
  • Balesetek, near-miss esetek feldolgozása, nyilvántartása, ügyintézése,javító intézkedések meghatározása, kontrollja
  • Munkavédelmi jelölések, piktogramok munkaterületeken történő biztosítása, kontrollja;
  • EHS bejárások, ellenőrzések lebonyolítása, közreműködés a munkavédelmi ellenőrzéseken, riportok készítésében;
  • Felkészülés és részvétel külső, belső auditokon, ellenőrzéseken;
  • EHS dokumentációk, nyilvántartások kezelése, felügyelete, aktualizálása;

Az Ön képesítése:

  • Min. 3 éves releváns szakmai tapasztalat (munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi területen)
  • Min. középfokú munkavédelmi technikusi végzettség (EHS szakmérnöki végzettség előny)
  • Tűzvédelmi előadó végzettség előny
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Erős MS Office ismeretek, riportálási képesség
  • Határozott, megbízható személyiség
  • Rendszerszemlélet
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Pontos, gyors munkavégzésre való képesség

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük adja meg a bérigényét és a munkába állás lehetséges kezdő időpontját is).

Pályázzon most

Amit ajánlunk:

Rugalmas munkaidő
Home office lehetőség a vállalati policy alapján

Egyéb juttatásaink
SZÉP Kártya, utazási támogatás, modern ebédlő, teakonyhák, ingyenes gyümölcs, vállalati rendezvények

Komplex beillesztési folyamat
Célzottan figyelemmel kísérjük és elősegítjük a beilleszkedését csapatunkba

Fejlődési lehetőség és nemzetközi karrier
Együttműködés nemzetközi partnereinkkel, közös projekteken való részvétel, előrelépési és nemzetközi karrier lehetősége

Családias légkör
Stabil háttérrel rendelkező, családi vállalkozás keretein belül, modern, jól felszerelt munkakörnyezetben, fiatalos csapattal

Eszközök biztosítása
Munkakörhöz igazodva biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket