EHS koordinátor

A német tulajdonú, családi vállalkozásként működő MSK Hungary Gépgyártó Bt. Nyírbátorban működő telephelyére keresi önmagára és környezetére igényes, tapasztalt leendő munkatársát a vállalat EHS csapatába.

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
határozatlan

Utazás:
alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Aktuális munkavédelmi jogszabályok alapos és naprakész ismerete;
  • Munkaterületek biztonságának fenntartása és ellenőrzése munkavédelmi és munkabiztonsági szempontok alapján;
  • Vállalati alapszabály előírások felügyelete, azok betartásának ellenőrzése, belső szabályozók kidolgozásában részvétel;
  • Munkavállalók  munkavédelmi oktatásainak megtartása, oktatási anyagok készítése, felülvizsgálata
  • Esetleges hiányosságok feltárása és megszüntetése, megelőző intézkedések megtétele, fejlesztésekben EHS szerepvállalás;
  • Közreműködés üzembe helyezést megelőző munkavédelmi szempontú vizsgálatok elvégzésében;
  • Balesetek, near-miss esetek feldolgozása, nyilvántartása, ügyintézése,javító intézkedések meghatározása, kontrollja
  • Munkavédelmi jelölések, piktogramok munkaterületeken történő biztosítása, kontrollja;
  • EHS bejárások, ellenőrzések lebonyolítása, közreműködés a munkavédelmi ellenőrzéseken, riportok készítésében;
  • Felkészülés és részvétel külső, belső auditokon, ellenőrzéseken;
  • EHS dokumentációk, nyilvántartások kezelése, felügyelete, aktualizálása;

  • Min. 3 éves releváns szakmai tapasztalat (munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi területen)
  • Min. középfokú munkavédelmi technikusi végzettség (EHS szakmérnöki végzettség előny)
  • Tűzvédelmi előadó végzettség előny
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Erős MS Office ismeretek, riportálási képesség
  • Határozott, megbízható személyiség
  • Rendszerszemlélet
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Pontos, gyors munkavégzésre való képesség

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Pályázzon most

Amit kínálunk:

  • Teljesítményorientált bérezés, teljesítmény bónuszok
  • Támogatott egészséges étkezés, családi rendezvények, a munkáltató által támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness és gyógyfürdőben
  • Útiköltség hozzájárulás, biztosított munkaruha
  • Stabil vállalat, stabil munkahely
  • Fiatalos légkör a tapasztalat megbecsülésével
  • Korszerű géppark és munkaeszközök