EHS koordinátor

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Környezet- és munkavédelmi tevékenységek ellenőrzése és fejlesztése
  • Környezetirányítási rendszerrel kapcsolatos feladatok (jelentések, bevallások elkészítése)
  • Munkavédelemmel kapcsolatos vállalati eljárások és üzemeltetési utasítások koordinálása
  • Egészség-, tűz-, munkabiztonság-védelmi és foglalkozás-egészségügyi feladatok
  • Nem biztonságos körülmények kivizsgálása, nyilvántartása, megelőző intézkedések meghatározása
  • Hulladékgazdálkodás működtetése
  • Munkavédelmi oktatások szervezése
  • Jegyzőkönyvek, dokumentációk készítése
  • Belső auditokra való felkészülés koordinálása
  • Együttműködés a cég által megbízott külsős munkavédelmi céggel, amely operatív szinten segítséget nyújt a folyamatok alakításában
  • Reportálási kötelezettség közvetlenül az ügyvezetésnek/tulajdonosnak

  • Min. 3 éves releváns szakmai tapasztalat (munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi területen)
  • Min. középfokú munkavédelmi technikusi végzettség (EHS szakmérnöki végzettség előny)
  • Tűzvédelmi előadó végzettség vagy tűzvédelmi szakvizsga
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Határozott, önálló, megbízható személyiség

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és jövő orientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezés, cafeteria juttatások (egészséges étkezés, sport, pihenés) utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrier építésének lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Vegye fel velünk a kapcsolatot!

Specialistáink szívesen állnak rendelkezésére.