Elektromos karbantartó / villanyszerelő

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
határozatlan

Utazás:
alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Egy és háromfázisú hálózat és annak végpontjainak gyakorlott szerelése a hozzá tartozó aktuális szabványok betartásával
  • Kis feszültségű berendezések és vezérlésük elektromos telepítése, javítása, karbantartása
  • Általános villanyszereléshez tartozó törpe feszültségű berendezések, vezérlések javítása, karbantartása
  • Önálló munkavégzésre legyen képes. Egy adott feladat elvégzésénél tudja önállóan a munkafolyamatot megtervezni, elvégezni
  • A munkafolyamathoz tartozó szerszám és alkatrészigényt tudja meghatározni
  • Villamos tervrajzról, általános bekötési rajzról, műszaki leírásról tudjon dolgozni
  • Legyen nyitott a szakmai fejlődésre, a szakma modernizációjára
  • Tudjon csapatban dolgozni

  • Szakirányú végzettség (érettségi és technikum előnyt jelent)
  • Minimum 3 éves iparban eltöltött szakmai gyakorlat
  • Villamos kisgépek, háztartási gépek szerelésében való jártasság
  • Villamos gépek mechanikus javításában tapasztalat
  • Kosaras személyemelő berendezésre szóló jogosítvány
  • Targonca vezetői jogosítvány

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Start your career with MSK.

We are looking forward to receiving your online application (incl.  Stating your salary expectations as well as your earliest possible start date).

Pályázzon most

Amit kínálunk:

  • Teljesítményorientált bérezés, teljesítmény bónuszok
  • Támogatott egészséges étkezés, családi rendezvények, a munkáltató által támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness és gyógyfürdőben
  • Útiköltség hozzájárulás, biztosított munkaruha
  • Stabil vállalat, stabil munkahely
  • Fiatalos légkör a tapasztalat megbecsülésével
  • Korszerű géppark és munkaeszközök