Festő

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
Határozatlan

Utazás:
Alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Termékek előkészítése porfestésre
  • Szinterző berendezés és beégető kemence üzemeltetése
  • Minőségi alkatrészek előállítása

Az Ön képesítése:

  • Szobafestő-mázoló és/vagy autófényező végzettség
  • Vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság és együttműködési képesség
  • Igényes munkavégzés

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Pályázzon most

Amit ajánlunk:

Teljesítmény alapú további juttatás
Teljesítménybónusz

Családias légkör
Stabil háttérrel rendelkező, családi vállalkozás keretein belül, modern, jól felszerelt munkakörnyezetben, fiatalos csapattal

Eszközök biztosítása
Munkakörhöz igazodva biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket