Software grafikus

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • 3D-s animációk és 3D layout-ok készítése műszaki rajzok és modellek alapján
  • Az MSK HMI rendszerének grafikájának fejlesztése és standardizálása
  • A szoftverfejlesztő csapat támogatása grafikus munkákkal
  • Támogatás a termékstratégia kialakításában és a következő termékgeneráció tervezésének megvalósításában 2D grafikus feladatokkal
  • Kreativitás

Az Ön képesítése:

  • Tapasztalat 3D animációs és modellező szoftverekkel
  • Magabiztos tudás számítógépes grafikus szoftverekkel
  • Terméktervezői, 2D/3D látvány tervezői (modeler) képesítés előny
  • Tapasztalat a felhasználói élménytervezés (user experience) területén, koncepció vagy interakció tervezése CAD szoftverrel, elsősorban az Autodesk Inventor ismerete előny
  • Photoshop, Indesign ismerete előny
  • Technikai szemléletmód
  • Kreativitás és művészi gondolkodás
  • Jó angol nyelvtudás
  • Önálló, magabiztos és eredményorientált munkavégzés
  • Rugalmasság, csapatszellem

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és jövő orientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezés, cafeteria juttatások (egészséges étkezés, sport, pihenés) utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrier építésének lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Vegye fel velünk a kapcsolatot!

Specialistáink szívesen állnak rendelkezésére.