Gyártástervező

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
határozatlan

Utazás:
alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Termelési terv meghatározása az erőforrások kapacitása, alapanyag rendelkezésre állás és a projekthatáridők alapján
  • Optimális sorozatnagyság meghatározása a sorozatgyártású alkatrészek esetében az igények és a rendelkezésre álló kapacitás alapján
  • Termelési tervek végrehajtásának kontrollálása, eltérések és változások nyomonkövetése, tervek aktualizálása
  • Vevői igények visszaigazolási határidejének meghatározása
  • Alapanyagkészletek figyelése
  • Együttműködés a technikai- és a termelési területekkel

Az Ön képesítése:

  • Releváns műszaki- vagy gazdasági végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Kiemelkedő Excel tudás
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó probléma megoldó készség, döntéshozói képesség
  • Csapatmunka
  • ERP ismerete előny

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Pályázzon most

Amit kínálunk:

  • Teljesítményorientált bérezés, teljesítmény bónuszok
  • Támogatott egészséges étkezés, családi rendezvények, a munkáltató által támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness és gyógyfürdőben
  • Útiköltség hozzájárulás, biztosított munkaruha
  • Stabil vállalat, stabil munkahely
  • Fiatalos légkör a tapasztalat megbecsülésével
  • Korszerű géppark és munkaeszközök