HR Business Partner

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • A Management teljes körű HR stratégiai támogatása, HR stratégia irányelvek, teljesítményértékelések megvalósítása az adott szervezeti területen
  • HR riportok és KPI-ok fejlesztésében való aktív közreműködés
  • HR projektekben való részvétel (HR-Marketing, Talent Management)
  • Toborzás-kiválasztási folyamat támogatása
  • HR adminisztrációs folyamatok támogatása
  • A társosztályokkal való HR kommunikáció támogatása és biztosítása

Az Ön képesítése:

  • HR szakirányú vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Közepes méretű termelő vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • A hatályos vonatkozó jogszabályi környezet átfogó ismerete
  • Proaktív gondolkodásmód és rugalmasság
  • Jó kommunikációs-, prezentációs- és szervezőkészség
  • Priorizálás képessége, magas szintű időmenedzsment
  • Team Player, de önálló és hatékony munkavégzési képesség is
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret (német nyelvismeret előnyt jelent)

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria juttatásokkal (egészséges étkezés, sport és pihenés) és utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük adja meg a bérigényét és munkába állás lehetséges kezdő időpontját is).

Vegye fel velünk a kapcsolatot!

Specialistáink szívesen állnak rendelkezésére.