HR Operatív manager

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
határozatlan

Utazás:
alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • A HR osztály személyügyi, munkaügyi, toborzási és adminisztratív feladatainak napi irányítása, a HR folyamatok operatív működtetése, koordinálása;
  • Aktív részvétel az üzleti célokat támogató munkaerő-gazdálkodásban, különösen a toborzás, kiválasztás, beillesztés, fejlesztés terén;
  • A vállalati üzleti stratégiának megfelelő HR projektek gyakorlati összefogása, irányítása;
  • Jelenlegi és jövőbeli üzleti igények, vállalati célkitűzések HR oldali támogatása;
  • Belső HR folyamatok, HR szabályozók kidolgozásában, fejlesztésében való aktív részvétel;
  • HR riportok, statisztikák, KPi összesítők, elemzések készítése (rendszeres, ad-hoc);
  • Belső kommunikációs csatornák működtetése, fejlesztése, felmérések, vállalati események és rendezvények menedzselése;
  • Kapcsolattartás a társterületekkel, külső HR partnerekkel, együttműködés a hatóságokkal.

Az Ön képesítése:

  • Felsőfokú végzettség HR területen;
  • Min 3 év versenyszférában szerzett munkatapasztalat HR üzleti partner, HR menedzser munkakörben;
  • Stabil, naprakész munkajogi ismeretek;
  • HR rendszerek, adatbázisok gyakorlati alkalmazása;
  • Megoldásközpontú gondolkodás;
  • Gyors, gyakorlatias, pontos munkavégzés, terhelhetőség;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Magas szintű MS Office ismeret (excel, ppt, word).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyártói/kékgalléros vállalati környezetben szerzett HR tapasztalat;
  • Jártasság az operatív HR feladatok ellátásában;
  • Aktuális HR Best practice alkalmazások ismerete;
  • Projekt menedzsment tapasztalat;
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete.

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük adja meg a bérigényét és munkába állás lehetséges kezdő időpontját is).

Pályázzon most

Amit ajánlunk:

Rugalmas munkaidő
Home office lehetőség a vállalati policy alapján

Egyéb juttatásaink
SZÉP Kártya, utazási támogatás, modern ebédlő, teakonyhák, ingyenes gyümölcs, vállalati rendezvények, ingyenes belépő a helyi wellness központba és számos egyéb kedvezmény

Komplex beillesztési folyamat
Célzottan figyelemmel kísérjük és elősegítjük beilleszkedését csapatunkba

Fejlődési lehetőség és nemzetközi karrier
Együttműködés nemzetközi partnereinkkel, közös projekteken való részvétel, előrelépési és nemzetközi karrier lehetősége

Eszközök biztosítása
Pozícióhoz igazodva biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket

Családias légkör
Stabil háttérrel rendelkező, családi vállalkozás keretein belül, modern, jól felszerelt munkakörnyezetben, fiatalos csapattal