Jogi munkatárs

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
határozatlan

Utazás:
alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • A jogi osztály munkájának támogatása különböző jogterületeken (elsősorban polgári jog, társasági jog, munkajog stb.);
  • Szerződések előkészítése, véleményezése;
  • Jogi kutatómunka, jogi állásfoglalások készítése;
  • Belső jogi szabályozók, céges dokumentumok készítésében, felülvizsgálatában részvétel;
  • Jogi dokumentáció kezelése, az osztály működéséhez tartozó riportok, kimutatások készítésében részvétel;
  • Cégvezetés és társterületek támogatása jogi és általános ügyekben;

Az Ön képesítése:

  • Jogi egyetemi végzettség
  • Magabiztos polgári jogi, munkajogi tudás és gyakorlati tapasztalat
  • Felelősségteljes gyors és precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Terhelhetőség és rendszerszemlélet
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás írásban - szóban
  • Magabiztos MS Office kezelés (excel, word, ppt)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jogi szakvizsga megléte előny
  • 1-3 év vállalati munkakörnyezetben szerzett szakmai tapasztalat előny
  • agilis pályakezdők jelentkezését is várjuk

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Pályázzon most

Amit ajánlunk:

Rugalmas munkaidő
Home office lehetőség a vállalati policy alapján

Egyéb juttatásaink
SZÉP Kártya, utazási támogatás, modern ebédlő, teakonyhák, ingyenes gyümölcs, vállalati rendezvények, ingyenes belépő a helyi wellness központba és számos egyéb kedvezmény

Komplex beillesztési folyamat
Célzottan figyelemmel kísérjük és elősegítjük beilleszkedését csapatunkba

Fejlődési lehetőség és nemzetközi karrier
Együttműködés nemzetközi partnereinkkel, közös projekteken való részvétel, előrelépési és nemzetközi karrier lehetősége

Családias légkör
Stabil háttérrel rendelkező, családi vállalkozás keretein belül, modern, jól felszerelt munkakörnyezetben, fiatalos csapattal

Eszközök biztosítása
Pozícióhoz igazodva biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket