(Junior) Szoftverfejlesztő Delphi

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Windows-alapú Elektronikus Kezelő Rendszer “EMSY” fejlesztése és standardizálása
  • Human-Machine Interface (HMI) rendszer fejlesztése, beleértve az adatbáziskezelést, rendszerintegrációt, dokumentációt, a vevői adatcsere rendszert, a hálózati kommunikációt, a különböző PLC-kkel való kommunikációt, a vonalkód leolvasókat, ipari nyomtatókat és mérleget (fő programozási nyelv az Embarcadero Delphi)
  • Projektek programozása, próbaüzem és üzembe helyezés
  • Felelősség a szervizért, problémamegoldás és a vevőinkkel való kapcsolattartás

  • Felsőfokú IT-szakirányú végzettség, automatikai technikusi diploma vagy hasonló végzettség
  • Programozási ismeretek objektum-orientált nyelven
  • Legalább alapszintű Delphi ismeretek
  • Visual Studio, Java, JavaScript, C++, C# vagy SQL ismeretek előnyt jelentenek
  • Rugalmas, eredményorientált csapatjátékos, erős felelősségtudattal
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és jövő orientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezés, cafeteria juttatások (egészséges étkezés, sport, pihenés) utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrier építésének lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Vegye fel velünk a kapcsolatot!

Specialistáink szívesen állnak rendelkezésére.