Géptervező mérnök

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
Határozatlan

Utazás:
Alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • A vállalat által, a vevői igények alapulvételével gyártott automatizált csomagolási berendezések és komplett rendszerek gépészeti tervezése és fejlesztése AutoCAD és Inventor 3D tervező programok segítségével
  • Testreszabott részegységek megtervezése a hatékony működtetés és a költséghatékonyság figyelembevételével
  • Az Alkatrészgyártás és az Összeszerelés folyamatos támogatása az Ön által megtervezett gépek gyártása során
  • A gépek, csomagolási rendszerek és prototípusok fejlesztésében való részvétel, azok optimalizálása a piaci követelményeknek megfelelően

  • Felsőfokú gépészmérnöki (elsősorban géptervező, gyártástechnológia, mechatronika szakirányú) végzettség
  • Lehetőleg releváns tapasztalat géptervezői vagy gépészmérnöki területen
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • CAD rendszerek alapos ismerete (AutoCAD és Inventor)
  • MS Office felhasználói szintű és ERP rendszer ismerete
  • Nemzetközi csapatmunkában való együttműködés képessége, rugalmasság, innovatív gondolkodásmód, gyakorlatiasság, precizitás, megbízhatóság
  • Elsősorban angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Angol nyelvű önéletrajz

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Pályázzon most

Amit ajánlunk:

Rugalmas munkaidő
Home office lehetőség a vállalati policy alapján

Egyéb juttatásaink
SZÉP Kártya, utazási támogatás, modern ebédlő, teakonyhák, ingyenes gyümölcs, vállalati rendezvények

Komplex beillesztési folyamat
Célzottan figyelemmel kísérjük és elősegítjük a beilleszkedését csapatunkba

Fejlődési lehetőség és nemzetközi karrier
Együttműködés nemzetközi partnereinkkel, közös projekteken való részvétel, előrelépési és nemzetközi karrier lehetősége

Családias légkör
Stabil háttérrel rendelkező, családi vállalkozás keretein belül, modern, jól felszerelt munkakörnyezetben, fiatalos csapattal

Eszközök biztosítása
Munkakörhöz igazodva biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket