Géptervező mérnök

Ha nem elégszel meg termékkonfigurációk előállításával
Ha nem a layout rajzolás jelenti számodra a szakma csúcsát
Ha széleskörű és szerteágazó know-how megszerzésére vágysz
Ha az idegennyelvismeret többet jelent számodra a nyelvvizsga papírnál
Ha kíváncsi vagy, hogyan elevenednek meg az általad tervezett gépek
Ha hosszú távon tervezel egy stabil és innovatív vállalatnál
Akkor kezdd a jövődet az MSK-val! Örömmel fogadjuk online-pályázatodat magyarországi (nyírbátori) gyáregységünk GÉPTERVEZŐ MÉRNÖK pozíciójára

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
határozatlan

Utazás:
alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Felsőfokú gépészmérnöki (elsősorban géptervező, gyártástechnológia, mechatronika szakirányú) végzettséggel rendelkezel
  • Az egyetemen az elméleti tudás mellett elsajátítottad a mérnöki precizitást és gondolkodásmódot
  • Pályakezdő vagy, esetleg már releváns szakmai tapasztalatot szereztél
  • Otthonosan mozogsz a CAD rendszerek (AutoCAD és Inventor) használatában
  • Készen állsz a nemzetközi csapatmunkára
  • Kommunikációs szintű idegennyelvismerettel rendelkezel (elsősorban angol, esetleg német)

  • Felsőfokú gépészmérnöki (elsősorban géptervező, gyártástechnológia, mechatronika szakirányú) végzettség
  • Lehetőleg releváns tapasztalat géptervezői vagy gépészmérnöki területen
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • CAD rendszerek alapos ismerete (AutoCAD és Inventor)
  • MS Office felhasználói szintű és ERP rendszer ismerete
  • Nemzetközi csapatmunkában való együttműködés képessége, rugalmasság, innovatív gondolkodásmód, gyakorlatiasság, precizitás, megbízhatóság
  • Angol és/vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Pályázzon most

Amit ajánlunk:

Rugalmas munkaidő
Home office lehetőség a vállalati policy alapján

Komplex beillesztési folyamat
Célzottan figyelemmel kísérjük és elősegítjük beilleszkedését csapatunkba

Fejlődési lehetőség és nemzetközi karrier
Együttműködés nemzetközi partnereinkkel, közös projekteken való részvétel, előrelépési és nemzetközi karrier lehetősége

Egyéb juttatásaink
SZÉP Kártya, utazási támogatás, modern ebédlő, teakonyhák, ingyenes gyümölcs, vállalati rendezvények, ingyenes belépő a helyi wellness központba és számos egyéb kedvezmény

Családias légkör
Stabil háttérrel rendelkező, családi vállalkozás keretein belül, modern, jól felszerelt munkakörnyezetben, fiatalos csapattal