Pénzügyi és számviteli ügyintéző

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
határozatlan

Utazás:
alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Bejövő számlák kezelése (ellenőrzés, iktatás, kontírozás, könyvelés)
  • Pénzmozgások könyvelése (bank, pénztár)
  • Banki utalások előkészítése
  • Számlázási feladatok
  • Banki ügyintézések
  • Pénztárkezelés
  • Főkönyvi és folyószámla egyeztetések, nyitott tételek kezelése
  • Pénzügyi kimutatások, adóbevallások előkészítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Zárásokkal kapcsolatos teendőkben aktív részvétel (egyeztetések, elhatárolások, átértékelések)

Az Ön képesítése:

  • Minimum középfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Pontos, megbízható személyiség
  • Nyitottság a tanulásra, az új dolgok befogadására

Előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség vagy gazdasági szakon szerzett diploma
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Vállalkozási területen szerzett szakmai tapasztalat

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük adja meg a bérigényét és munkába állás lehetséges kezdő időpontját is).

Pályázzon most

Amit ajánlunk:

Rugalmas munkaidő
Home office lehetőség a vállalati policy alapján

Egyéb juttatásaink
SZÉP Kártya, utazási támogatás, modern ebédlő, teakonyhák, ingyenes gyümölcs, vállalati rendezvények

Komplex beillesztési folyamat
Célzottan figyelemmel kísérjük és elősegítjük a beilleszkedését csapatunkba

Fejlődési lehetőség és nemzetközi karrier
Együttműködés nemzetközi partnereinkkel, közös projekteken való részvétel, előrelépési és nemzetközi karrier lehetősége

Családias légkör
Stabil háttérrel rendelkező, családi vállalkozás keretein belül, modern, jól felszerelt munkakörnyezetben, fiatalos csapattal

Eszközök biztosítása
Munkakörhöz igazodva biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket