PST Koordinator

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
határozatlan

Utazás:
alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Projektek ütemezése, időbeli nyomonkövetése
  • A vállalati  projektnyilvántartási rendszer felügyelete, naprakészen tartása - különös figyelemmel a határidők tartására
  • A piaci, vevői igények  szigorú képviselete és visszajelzés a társosztályoknak
  • Rendszeres egyeztetések szervezése, ill. a különböző területek projekttervezési oldalról való hatékony támogatása a belső felügyeleti rendszeren keresztül
  • Rendszeres riportálás, szükség esetén azonnali eszkaláció -az eszkalációs eljárásnak megfelelően- Management illetve Cégvezetés irányába
  • Kapcsolattartás a külföldi társszervezetekkel, rendszeres információ biztosítása a Sales, TPL és egyéb központi szervezetek és más leányvállalatok (USA, FR, CN) irányába
  • Hosszútávú tervezés és projectbefogadások támogatása a vonatkozó dokumentációk biztosításával

  • Felsőfokú végzettség gazdasági/műszaki/logisztikai területen
  • Számítástechnikai ismeret (MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, gyakorlati használata (előny: ProAlpha, Easy Project ismerete)
  • Angol nyelv aktív, tárgyalási szintű ismerete  írásban  és szóban
  • Komplex gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Proaktív hozzáállás
  • Magabiztos, talpraesett személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzési képesség
  • Hatékony időmanagement
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Vevőközpontú gondolkodás
  • Termelő vállalatnál, projekt tervezésben szerzett szakmai tapasztalat előny

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Pályázzon most

Amit kínálunk:

  • Teljesítményorientált bérezés, teljesítmény bónuszok
  • Támogatott egészséges étkezés, családi rendezvények, a munkáltató által támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness és gyógyfürdőben
  • Útiköltség hozzájárulás, biztosított munkaruha
  • Stabil vállalat, stabil munkahely
  • Fiatalos légkör a tapasztalat megbecsülésével
  • Korszerű géppark és munkaeszközök