PST Koordinator

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
határozatlan

Utazás:
alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Projektek ütemezése, időbeli nyomonkövetése
  • A vállalati  projektnyilvántartási rendszer felügyelete, naprakészen tartása - különös figyelemmel a határidők tartására
  • A piaci, vevői igények  szigorú képviselete és visszajelzés a társosztályoknak
  • Rendszeres egyeztetések szervezése, ill. a különböző területek projekttervezési oldalról való hatékony támogatása a belső felügyeleti rendszeren keresztül
  • Rendszeres riportálás, szükség esetén azonnali eszkaláció -az eszkalációs eljárásnak megfelelően- Management illetve Cégvezetés irányába
  • Kapcsolattartás a külföldi társszervezetekkel, rendszeres információ biztosítása a Sales, TPL és egyéb központi szervezetek és más leányvállalatok (USA, FR, CN) irányába
  • Hosszútávú tervezés és projectbefogadások támogatása a vonatkozó dokumentációk biztosításával

  • Felsőfokú végzettség gazdasági/műszaki/logisztikai területen
  • Számítástechnikai ismeret (MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, gyakorlati használata (előny: ProAlpha, Easy Project ismerete)
  • Angol nyelv aktív, tárgyalási szintű ismerete  írásban  és szóban
  • Komplex gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Proaktív hozzáállás
  • Magabiztos, talpraesett személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzési képesség
  • Hatékony időmanagement
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Vevőközpontú gondolkodás
  • Termelő vállalatnál, projekt tervezésben szerzett szakmai tapasztalat előny

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Pályázzon most

Amit ajánlunk:

Rugalmas munkaidő
Home office lehetőség a vállalati policy alapján

Egyéb juttatásaink
SZÉP Kártya, utazási támogatás, modern ebédlő, teakonyhák, ingyenes gyümölcs, vállalati rendezvények

Komplex beillesztési folyamat
Célzottan figyelemmel kísérjük és elősegítjük a beilleszkedését csapatunkba

Fejlődési lehetőség és nemzetközi karrier
Együttműködés nemzetközi partnereinkkel, közös projekteken való részvétel, előrelépési és nemzetközi karrier lehetősége

Családias légkör
Stabil háttérrel rendelkező, családi vállalkozás keretein belül, modern, jól felszerelt munkakörnyezetben, fiatalos csapattal

Eszközök biztosítása
Munkakörhöz igazodva biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket