Magyarország (Nyírbátor) gyáregységünk számára Önt keressük az alábbi pozícióba
Raktáros

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
Határozatlan

Utazás:
Alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Készletek átvétele, tárhelyre való elhelyezése
  • Belső rendelések kiszedése, üzemi átadásra illetve kiszállításra előkészítése
  • Az anyagmozgások rögzítése a vállalatirányítási rendszer megfelelő moduljaiban
  • Raktározási nyilvántartások vezetése
  • Belső anyagmozgatások végrehajtása
  • A raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának ellenőrzése
  • Leltározási és selejtezési folyamatban való részvétel
  • A raktár rendjének és tisztaságának fenntartása
  • Egyéb dokumentációk készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Az Ön képesítése:

  • Érettségi vagy szakmunkás végzettség műszaki vagy logisztikai területen 2-3 év releváns tapasztalat, ami előny, de nem feltétel
  • Targonca vezetői és/vagy darukezelői jogosítvány
  • Gépgyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés
  • Jó együttműködési készség, csapatszellem
  • A vállalati célokkal történő azonosulás és azok megvalósításában való aktív részvétel
  • Pozitív hozzáállás a problémák megoldásához

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Kezdje a jövőjét az MSK-val.

Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük adja meg a bérigényét és a munkába állás lehetséges kezdő időpontját is).

Pályázzon most

Amit ajánlunk:

Rugalmas munkaidő
Home office lehetőség a vállalati policy alapján

Egyéb juttatásaink
SZÉP Kártya, utazási támogatás, modern ebédlő, teakonyhák, ingyenes gyümölcs, vállalati rendezvények

Komplex beillesztési folyamat
Célzottan figyelemmel kísérjük és elősegítjük a beilleszkedését csapatunkba

Fejlődési lehetőség és nemzetközi karrier
Együttműködés nemzetközi partnereinkkel, közös projekteken való részvétel, előrelépési és nemzetközi karrier lehetősége

Családias légkör
Stabil háttérrel rendelkező, családi vállalkozás keretein belül, modern, jól felszerelt munkakörnyezetben, fiatalos csapattal

Eszközök biztosítása
Munkakörhöz igazodva biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket