Senior Könyvelő

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
határozatlan

Utazás:
alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Napi könyvelési adminisztrációs műveletek végzése és irányítása
  • Havi, negyedéves és éves könyvelési, illetve más pénzügyi jelentések és elemzések elkészítésében való részvétel
  • Napi banki műveletek előkészítésének és/vagy felügyeletének irányítása
  • Speciális banki műveletek intézése (pl. bankgarancia, L/C)
  • Adóbevallások, ÁFA nyilatkozatok és statisztikai jelentések készítése
  • Zárási feladatokban való aktív részvétel
  • Transzferár nyilvántartás készítésében való aktív részvétel
  • ERP rendszer fejlesztésében való aktív részvétel
  • A Management és a CEO segítése pénzügyi információk értelmezésében
  • A cégcsoport központjából érkező könyvelési kérések támogatása
  • Kérés esetén más projektekben vagy céges folyamatokban való aktív részvétel

  • Mérlegképes könyvelői képesítés vagy pénzügyi és számviteli szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 éves releváns tapasztalat pénzügyi/számviteli területen
  • A könyvelési és számviteli bevált gyakorlatok, jogszabályok, standardok, valamint az országos/helyi szabályozás alapos ismerete
  • Releváns szakmai tapasztalat, lehetőleg termelő iparágban
  • Önálló, precíz és alapos munkavégzés, valamint erős csapatszellem
  • Minimum középfokú aktív angol vagy német nyelvtudás, szóban és írásban
  • Képesség több tevékenység egyidejű elvégzésére

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Pályázzon most

Amit kínálunk:

  • Teljesítményorientált bérezés, teljesítmény bónuszok
  • Támogatott egészséges étkezés, családi rendezvények, a munkáltató által támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness és gyógyfürdőben
  • Útiköltség hozzájárulás, biztosított munkaruha
  • Stabil vállalat, stabil munkahely
  • Fiatalos légkör a tapasztalat megbecsülésével
  • Korszerű géppark és munkaeszközök