Szoftver BackEnd fejlesztő

Cégünk technológiai megoldásaival az ipar több területén piacvezető szerepet tölt be. Egyik legfontosabb termékünk az iparban egyedülálló, saját fejlesztésű szoftver termékcsalád.

Ezen termékcsalád bővítésére, továbbfejlesztésére keresünk további 2 fő tapasztalt IT programozót

Szoftver BackEnd fejlesztő pozícióba.

A jelenlegi 11 fős szoftver fejlesztő csapatunk 25-48 év közötti (átlag életkor 30 év) motivált társaság, „munkánk a hobbink” vezérelvet követjük. Változatos, folyamatos technológiai fejlődést igénylő munkakör – munkád során mindig napra kész leszel az aktuális programfejlesztési technológiákkal.

A PC programozás mellett megismerkedhetsz igazi High-Tech megoldásokkal, különböző, iparban használatos rendszerekkel, PLC vezérlésekkel is (opcionális).

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
határozatlan

Utazás:
alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Szoftver fejlesztés és tesztelés .Net (C#) környezetben, SQL adatbázissal
  • A fejlesztői csapat tagjaként a csoportvezető irányításával komplett programmodulok és megoldások fejlesztése
  • Fejlesztési dokumentáció vezetése
  • UML ismerete és használata előny, de nem kizáró ok

Az Ön képesítése:

  • Magabiztos C# és SQL tudással rendelkezel
  • Szívesen dolgoznál egy nemzetközi csapat tagjaként
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
  • Szeretsz csapatban dolgozni, ugyanakkor nem okoz gondot az önálló munkavégzés sem

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

A keleti régióban is találsz technológiában kimagasló munkahelyet! További információkért kérlek látogasd meg weboldalunkat, YouTube csatornáinkat és közösségi oldalainkat.

Pályázzon most

Amit kínálunk:

  • Teljesítményorientált bérezés, teljesítmény bónuszok
  • Támogatott egészséges étkezés, családi rendezvények, a munkáltató által támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness és gyógyfürdőben
  • Útiköltség hozzájárulás, biztosított munkaruha
  • Stabil vállalat, stabil munkahely
  • Fiatalos légkör a tapasztalat megbecsülésével
  • Korszerű géppark és munkaeszközök