Supply Chain Specialista

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • A kapcsolódó folyamatok teljes körű koordinálása (stratégiai beszerzés, raktár, anyagmozgatás, a gyáregység és a partnerek közötti szállítmányok koordinálása), folyamatok fejlesztése, hatékonyság / KPI-ok javítása
  • Projektek nyomon követése
  • Folyamatos piackutatás, alternatív beszállítók keresésének aktív támogatása
  • Stratégiai kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal,
  • (Keret)szerződések előkészítésében és megkötésében való aktív részvétel
  • Készletgazdálkodás; ezen belül az elfekvő készlet folyamatos monitorozása és csökkentése
  • Rendszeres riportok és statisztikák készítése a Management, illetve a Felsővezetés részére
  • Szoros együttműködés a beszerzési és logisztikai osztályokkal, valamint a műszaki és a termelési területen dolgozó társosztályokkal

Az Ön képesítése:

  • Felsőfokú végzettség (logisztika, műszaki, közgazdász)
  • Több éves logisztikai területen termelési szektorban szerzett szakmai tapasztalat
  • Otthonosan mozog folyamatfejlesztés területén
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent
  • Vezetői tapasztalat, rendszerszemlélet
  • Csapatmunkára való képesség, globális gondolkodásmód, a csoportban rejlő szinergia lehetőségek kihasználásának képessége
  • Jó kommunikációs képesség
  • Terhelhető, széles látókörű, nem riad vissza a kihívásoktól
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és jövő orientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezés, cafeteria juttatások (egészséges étkezés, sport, pihenés) utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrier építésének lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Vegye fel velünk a kapcsolatot!

Specialistáink szívesen állnak rendelkezésére.