Állásajánlatok

Szerviz technikus (kiemelt bérezéssel)

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: maximum 75%

Az Ön feladatai:

  • AZ MSK Hungary által gyártott egyedi gépek, teljesen automatizált csomagoló berendezések külföldön, csapatban történő telepítése

  • Műszaki beállítottságod van és szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Nyitott vagy és vállalod a külföldi utazásokat a világ minden pontjára
  • Jól kommunikálsz, magabiztos és céltudatos vagy
  • Precízen dolgozol
  • Kiváló a problémamegoldó készséged
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Van B kategóriás jogosítványod

Előny, ha:

  • Tapasztalatod van erősáramú berendezések szerelésében/szervizelésében
  • Ismered a műszaki dokumentációkat (AutoCAD, EPLAN rajzok)
  • Tapasztalatod van gépészeti rendszerek szerelésében/szervizelésében
  • Vannak alapvető PLC programozási ismereteid
  • Rendelkezel targonca vezetői engedéllyel
  • Beszélsz alapszinten angolul, vagy németül

Amit ajánlunk:

  • Munkáltató által szervezett és költségtérített utazások
  • Hotelekben történő elszállásolás privát szféra biztosításával
  • Előrelépési lehetőség osztályon belül
  • Céges laptop és telefon
  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria juttatásokkal (egészséges étkezés, sport és pihenés) és utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatás
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük adja meg a bérigényét és a munkába állás lehetséges kezdő időpontját is).

Vegye fel velünk a kapcsolatot!

Specialistáink szívesen állnak rendelkezésére.