Termékdokumentáció készítő (Gépkönyv)

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
Határozatlan

Utazás:
Alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Gépek és gépegységek pótalkatrész listáinak és rajzainak készítése
  • A vevői projektekbe beépülő berendezések kezelési, biztonságtechnikai dokumentációjának készítése
  • Nemzetközi leányvállalataink projektvezetőivel és dokumentáció készítőivel való kapcsolattartás
  • Határidők betartása a termelési terv figyelembevételével
  • Szoros együttműködés a tervező osztályokkal (mechanikus és elektromos) valamint a szállítmányozással, dokumentációk küldése végett
  • Az osztályt érintő statisztikák vezetése, ápolása

Az Ön képesítése:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvismeret (szakmai nyelvismeret előny)
  • CAD szoftver ismerete (AutoCAD, Inventor ismerete előny)
  • Releváns európai szabványok (EC Machinery Directive 2006/42/EC) ismerete előny
  • Szövegszerkesztő programok ismerete (Frame Maker előny)
  • Felelősségtudat, nagyfokú megbízhatóság, lojalitás, elkötelezettség
  • Rugalmasság és egy nemzetközi csapatmunkában való közreműködés

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Pályázzon most

Amit kínálunk:

  • Teljesítményorientált bérezés, teljesítmény bónuszok
  • Támogatott egészséges étkezés, családi rendezvények, a munkáltató által támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness és gyógyfürdőben
  • Útiköltség hozzájárulás, biztosított munkaruha
  • Stabil vállalat, stabil munkahely
  • Fiatalos légkör a tapasztalat megbecsülésével
  • Korszerű géppark és munkaeszközök