Magyarország (Nyírbátor) gyáregységünk számára Önt keressük az alábbi pozícióba
Elektromos tervező

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
Határozatlan

Utazás:
Alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Az Önhöz rendelt projektek és egyedi gépek villamos tervezése
  • Tervezéshez köthető dokumentumok elkészítése a termelés és a vevők részére
  • Az egyes projektek nyomon követése, azok dokumentálása
  • Műszaki tanácsadás, gépek üzembe helyezése az ügyfélnél
  • Rajzok önálló olvasása
  • Más osztályok műszaki támogatása

Az Ön képesítése:

  • Villamosmérnöki diploma (automatizálás/folyamatirányítás szak) vagy elektrotechnikusi szakoklevél.
  • Rendszerszemléletű, strukturált gondolkodás
  • Angol nyelvtudás (társalgási szint)
  • Előnyt jelent:
    • CAE tapasztalat (elsősorban E-PLAN szoftver)
    • Termelő vállalatnál, hasonló pozícióban/műszaki területen szerzett tapasztalat
    • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
    • Gépi-irányelv és gépek biztonságával kapcsolatos tapasztalat

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Kezdje a jövőjét az MSK-val.

Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük adja meg a bérigényét és a munkába állás lehetséges kezdő időpontját is).

Pályázzon most

Amit ajánlunk:

Rugalmas munkaidő
Home office lehetőség a vállalati policy alapján

Egyéb juttatásaink
SZÉP Kártya, utazási támogatás, modern ebédlő, teakonyhák, ingyenes gyümölcs, vállalati rendezvények

Komplex beillesztési folyamat
Célzottan figyelemmel kísérjük és elősegítjük a beilleszkedését csapatunkba

Fejlődési lehetőség és nemzetközi karrier
Együttműködés nemzetközi partnereinkkel, közös projekteken való részvétel, előrelépési és nemzetközi karrier lehetősége

Családias légkör
Stabil háttérrel rendelkező, családi vállalkozás keretein belül, modern, jól felszerelt munkakörnyezetben, fiatalos csapattal

Eszközök biztosítása
Munkakörhöz igazodva biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket