Forgácsoló üzemvezető

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • A termelési folyamatok megszervezése és végrehajttatása, figyelembe véve a határidők betartását, költséghatékonyságot és a minőségi követelményeket
  • Folyamatoptimalizálás a termelésben, a befolyásolható költségek minimalizálása úgy, mint selejt, utómunka stb.
  • Az anyag- és szerszámfelhasználás ellenőrzése, a munkaidő, a biztonsági- és környezetvédelmi előírások betartatása a termelésben

Az Ön képesítése:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (Üzem- vagy gépészmérnök)
  • Min. 3 év termelés (forgácsolási) területén szerzett vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek: MS Office, vállalatirányítási rendszer
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Terhelhetőség
  • Proaktivitás, jó szervezőkészség, kiváló kommunikációs készség

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és jövő orientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezés, cafeteria juttatások (egészséges étkezés, sport, pihenés) utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrier építésének lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Vegye fel velünk a kapcsolatot!

Specialistáink szívesen állnak rendelkezésére.