Magyarország (Nyírbátor) gyáregységünk számára Önt keressük az alábbi pozícióba
IT manager

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
Határozatlan

Utazás:
Alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Általános feladata az informatikai rendszer napi, üzemeltetési rutin feladatai végrehajtásának biztosítása, az IT osztály napi munkaszervezése;
  • A vonatkozó IT szabályzatok, utasítások, eljárásrendek, kézikönyvek és dokumentációk felülvizsgálata, módosítása;
  • Üzemeltetési monitoring tevékenység felügyelete és kontrollja, incidensek kezelése, riportálása;
  • A belső HelpDesk rendszeren regisztrált hibajegyek kezelésének felügyelete a ticketing rendszer használatával;
  • A munkáltató számítástechnikai eszközeinek (munkaállomások, nyomtatók, multimédia eszközök, stb.) üzemszerű működtetése, eseti jellegű végfelhasználói támogatás biztosítása;
  • Részvétel az informatikai rendszer elemeinek (hardverek, alapszoftverek és üzleti; alkalmazások) tesztelésében, fejlesztésében;
  • IT stratégia és IT beruházások, fejlesztési koncepciók  előterjesztése, végrehajtás irányítása és koordinációja;
  • IT költségtervezés és kontroll;
  • Vállalatirányítási rendszer bevezetésében proaktív részvétel;
  • IT dokumentációk, nyilvántartások, riportok készítése;
  • IT külsős partnerekkel kapcsolattartás, szerződési tartalom egyeztetése.

Az Ön képesítése:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Informatikai területen szerzett vezetői munkatapasztalat min 5 év ;
  • Stabil ismerete a vállalatirányítás területén, tapasztalat implementációra;
  • Hardverismeret (PC, nyomtatók, hálózati eszközök, stb.);
  • A Microsoft Windows és Microsoft Office alkalmazások alapos ismerete;
  • Magabiztos hálózati ismeretek megléte;
  • Tárgyalóképes szakmai angol vagy német nyelvtudás;
  • Rendszerszemlélet, igényes, precíz dokumentálási készségek;
  • Irányítási és kontroll a vonatkozó munkatársi csapat kapcsán;
  • Hatékony kommunikáció a felhasználókkal és a partnerekkel;
  • B-kategóriás gépjármű vezető jogosítvány;
  • Elsősorban Nyírbátor/Mátészalka/Nyíregyháza környéki lakhely.

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Kezdje a jövőjét az MSK-val.

Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük adja meg a bérigényét és a munkába állás lehetséges kezdő időpontját is).

Pályázzon most

Amit ajánlunk:

Rugalmas munkaidő
Home office lehetőség a vállalati policy alapján

Egyéb juttatásaink
SZÉP Kártya, utazási támogatás, modern ebédlő, teakonyhák, ingyenes gyümölcs, vállalati rendezvények

Komplex beillesztési folyamat
Célzottan figyelemmel kísérjük és elősegítjük a beilleszkedését csapatunkba

Fejlődési lehetőség és nemzetközi karrier
Együttműködés nemzetközi partnereinkkel, közös projekteken való részvétel, előrelépési és nemzetközi karrier lehetősége

Családias légkör
Stabil háttérrel rendelkező, családi vállalkozás keretein belül, modern, jól felszerelt munkakörnyezetben, fiatalos csapattal

Eszközök biztosítása
Munkakörhöz igazodva biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket