Állásajánlatok

Mechanikus szerelő

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Mechanikus, pneumatikus, elektromos alkatrészek összeszerelése, gépi funkciók, paraméterek, mozgóalkatrészek beállítása.
  • Gépegységek mechanikus moduljainak (vezérlés és hajtás) összeszerelése.
  • Munkautasítás, rajz alapján elektromos termékek, elektromechanikus eszközök összeszerelése.

  • Szakirányú végzettség (géplakatos, mezőgazdasági gépszerelő, mechatronikus)
  • A szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete
  • Legalább 1-3 év releváns tapasztalat
  • Gyártó- vagy termelő cégnél szerzett szerelési tapasztalat előnyt jelent
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • Jó kézügyesség, önálló munkavégzés
  • Képesség a megfelelő munkahelyi légkör és a csapatmunka kialakítására
  • Azonosulás a vállalat céljaival
  • Pontosság, rendszerezettség
  • Együttműködési képesség.

Amit ajánlunk:

  • Teljesítményorientált bérezés, teljesítmény bónuszok
  • Támogatott egészséges étkezés, családi rendezvények, a munkáltató által támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness és gyógyfürdőben
  • Útiköltség hozzájárulás, biztosított munkaruha
  • Stabil vállalat, stabil munkahely
  • Fiatalos légkör a tapasztalat megbecsülésével
  • Korszerű géppark és munkaeszközök

Vegye fel velünk a kapcsolatot!

Specialistáink szívesen állnak rendelkezésére.