Magyarország (Nyírbátor) gyáregységünk számára Önt keressük az alábbi pozícióba
Mechanical Assembler

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
Határozatlan

Utazás:
Alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Assembly of mechanical, pneumatic, electrical parts, setting of machine functions, parameters, moving parts
  • Assembly of mechanical modules (control and drive) of machine units
  • Assembly instructions, assembly of electrical products and electromechanical devices based on drawings

Az Ön képesítése:

  • Specialized qualification (mechanic, agricultural machine mechanic, mechatronic)
  • Knowledge of standards and safety regulations related to the profession
  • At least 1-3 years of relevant experience
  • Installation experience from a manufacturer or production company is an advantage
  • Demand for precise and high quality work
  • Good dexterity, independent work
  • Ability to create the right workplace atmosphere and teamwork
  • Identification with company goals
  • Accuracy, orderliness
  • Interoperability

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük adja meg a bérigényét és a munkába állás lehetséges kezdő időpontját is).

Pályázzon most

Amit ajánlunk:

Rugalmas munkaidő
Home office lehetőség a vállalati policy alapján

Egyéb juttatásaink
SZÉP Kártya, utazási támogatás, modern ebédlő, teakonyhák, ingyenes gyümölcs, vállalati rendezvények

Komplex beillesztési folyamat
Célzottan figyelemmel kísérjük és elősegítjük a beilleszkedését csapatunkba

Teljesítmény alapú további juttatás
Teljesítménybónusz

Fejlődési lehetőség és nemzetközi karrier
Együttműködés nemzetközi partnereinkkel, közös projekteken való részvétel, előrelépési és nemzetközi karrier lehetősége

Családias légkör
Stabil háttérrel rendelkező, családi vállalkozás keretein belül, modern, jól felszerelt munkakörnyezetben, fiatalos csapattal

Eszközök biztosítása
Munkakörhöz igazodva biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket