Szerviztechnikus

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
határozatlan

Utazás:
maximum 75%

Az Ön feladatai:

  • AZ MSK Hungary által gyártott egyedi gépek, teljesen automatizált csomagoló berendezések külföldön, csapatban történő telepítése

  • Műszaki beállítottságod van és szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Nyitott vagy és vállalod a külföldi utazásokat a világ minden pontjára
  • Jól kommunikálsz, magabiztos és céltudatos vagy
  • Precízen dolgozol
  • Kiváló a problémamegoldó készséged
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Van B kategóriás jogosítványod

Előny, ha:

  • Tapasztalatod van erősáramú berendezések szerelésében/szervizelésében
  • Ismered a műszaki dokumentációkat (AutoCAD, EPLAN rajzok)
  • Tapasztalatod van gépészeti rendszerek szerelésében/szervizelésében
  • Vannak alapvető PLC programozási ismereteid
  • Rendelkezel targonca vezetői engedéllyel
  • Beszélsz alapszinten angolul, vagy németül

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Várjuk online jelentkezését (beleértve fizetési igényét és a lehető legkorábbi kezdési dátumát).

Pályázzon most

Amit ajánlunk:

Rugalmas munkaidő
Home office lehetőség a vállalati policy alapján

Egyéb juttatásaink
SZÉP Kártya, utazási támogatás, modern ebédlő, teakonyhák, ingyenes gyümölcs, vállalati rendezvények

Komplex beillesztési folyamat
Célzottan figyelemmel kísérjük és elősegítjük a beilleszkedését csapatunkba

Fejlődési lehetőség és nemzetközi karrier
Együttműködés nemzetközi partnereinkkel, közös projekteken való részvétel, előrelépési és nemzetközi karrier lehetősége

Családias légkör
Stabil háttérrel rendelkező, családi vállalkozás keretein belül, modern, jól felszerelt munkakörnyezetben, fiatalos csapattal

Eszközök biztosítása
Munkakörhöz igazodva biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket