Szervíztechnikus (kiemelt bérezéssel)

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
Határozatlan

Utazás:
Maximum 75%

Az Ön feladatai:

  • Az MSK Hungary által gyártott egyedi gépek, teljesen automatizált csomagoló berendezések külföldön, csapatban történő telepítése.

  • Műszaki beállítottságod van és elektromos/mechanikus szakirányú végzettséggel rendelkezel (min. középfokú végzettség)
  • Nyitott vagy a külföldi utazásokra a világ minden pontjára
  • Jól kommunikálsz, magabiztos és céltudatos vagy
  • Precízen dolgozol
  • Kiválóan megoldod a felmerülő problémákat
  • Szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni
  • Van B kategóriás jogosítványod
  • Beszélsz angolul kommunikációs szinten

Előny, ha:

  • Van tapasztalatod erősáramú berendezések szerelésében/szervizelésében
  • Ismered a műszaki dokumentációkat (AutoCAD, EPLAN rajzok)
  • Szereztél tapasztalatot gépészeti rendszerek szerelésében/szervizelésében
  • Van tapasztalatod szakmai csapat irányításában, a napi munka koordinálásában
  • Vannak alapvető PLC programozási ismereteid
  • Rendelkezel targonca vezetői engedéllyel

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Pályázzon most

Amit ajánlunk:

Egyéb juttatásaink
SZÉP Kártya, utazási támogatás, modern ebédlő, teakonyhák, ingyenes gyümölcs, vállalati rendezvények

Komplex beillesztési folyamat
Célzottan figyelemmel kísérjük és elősegítjük a beilleszkedését csapatunkba

Teljesítmény alapú további juttatás
Teljesítménybónusz

Fejlődési lehetőség és nemzetközi karrier
Együttműködés nemzetközi partnereinkkel, közös projekteken való részvétel, előrelépési és nemzetközi karrier lehetősége

Családias légkör
Stabil háttérrel rendelkező, családi vállalkozás keretein belül, modern, jól felszerelt munkakörnyezetben, fiatalos csapattal

Eszközök biztosítása
Munkakörhöz igazodva biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket