Magyarország (Nyírbátor) gyáregységünk számára Önt keressük az alábbi pozícióba
Targoncás

MSK Hungary Bt. gyakorlattal rendelkező targoncavezetőt keres logisztikai és rakodóterületre.

Hölgyek jelentkezését is várjuk!

A foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Szerződés típusa:
Határozatlan

Utazás:
Alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • Alkatrészek, acélszerkezetek mozgatása és szállítása, rakodása targoncával
  • Területeken és területek közötti logisztikai, rakodási feladatok ellátása
  • Targoncák előírásszerű használata
  • Egészségügyi és munkavédelmi előírások következetes betartása
  • Csapatmunka a hatékony munkavégzés érdekében

Az Ön képesítése:

  • Gépkezelői jogosítvány (érvényes targoncavezetői engedély (vezetőüléses (3324)
  • Targoncavezetői tapasztalat min 1 év
  • Tapasztalat rakodási, logisztikai területen
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára is
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Gondosság a vállalati tulajdonban
  • Jó problémamegoldó készség és szervezőképesség

Kezdje el jövőjét az MSK-val.

Kezdje a jövőjét az MSK-val.

Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük adja meg a bérigényét és a munkába állás lehetséges kezdő időpontját is).

Pályázzon most

Amit ajánlunk:

Rugalmas munkaidő
Home office lehetőség a vállalati policy alapján

Egyéb juttatásaink
SZÉP Kártya, utazási támogatás, modern ebédlő, teakonyhák, ingyenes gyümölcs, vállalati rendezvények

Komplex beillesztési folyamat
Célzottan figyelemmel kísérjük és elősegítjük a beilleszkedését csapatunkba

Fejlődési lehetőség és nemzetközi karrier
Együttműködés nemzetközi partnereinkkel, közös projekteken való részvétel, előrelépési és nemzetközi karrier lehetősége

Családias légkör
Stabil háttérrel rendelkező, családi vállalkozás keretein belül, modern, jól felszerelt munkakörnyezetben, fiatalos csapattal

Eszközök biztosítása
Munkakörhöz igazodva biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket